Naše firma

Firma PRUTEX byla založena v roce 1990 a její činnost se zaměřila především na provádění oprav všech druhů chladičů. Kvalita práce a seriózní jednání brzy získaly firmě dobré postavení na českém trhu s autochladiči, díky kterému se naše služby rozšířily nejenom o provádění oprav chladičů pro osobní, nákladní a užitkové vozy, ale i o kompletaci nových chladičů pro tyto vozy.

Získáním certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2001 v roce 2002 přineslo celou řadu nových moderních pohledů na naši práci a její zefektivnění. V roce 2003 byl odkoupen od firmy Autopal výrobní program všech druhů expanzních nádrží a chladičů kapaliny pro zemědělskou, autobusovou a nákladní dopravu tuzemských vozů.

V říjnu 2004 byla firma transformována na PRUTEX s.r.o. a v roce 2008 byla přesunuta do nových prostor, které splňují náročné ekologické a hygienické předpisy.

V současné době je nosným programem firmy PRUTEX s.r.o. výroba, prodej a generální opravy chladičů vody, oleje, vzduchu a to včetně chladičů klimatizací pro všechny druhy tuzemských i zahraničních vozů, topných systémů v provedení Fe, Ms, Cu, Al.

Jedním z nejdůležitějších aspektů naší firmy je spokojenost zákazníka s odborně a kvalitně provedenými službami.